Siatka ochronna a bezpieczeństwo kota

Siatka ochronna to BEZPIECZEŃSTWO dla Twojego pupila. Montaż siatki na balkonie lub oknie pozwala uchronić kota przed wypadkiem, ale także przed przejściem do mieszkania sąsiada. To dobre rozwiązanie zwłaszcza w przypadku ciekawskich zwierzaków, które lubią wędrować i interesować się tym, co znajduje się nie tylko na ich balkonach. Bo koty niestety nie zawsze spadają na cztery łapy i wiele upadków z wysokości kończy się poważnymi obrażeniami. Nie jest prawdą, że kot który latami wychodził na balkon jest na nim bezpieczny. To zawsze jest krótki moment i szybka chwila, gdy kot się czegoś przestraszy, gdy ten ptaszek okaże się wart zapolowania. A potem oby się skończyło tylko na złamaniach. Nie ryzykujmy zdrowia i życia naszych podopiecznych.

Na szczęście można temu zapobiec i wystarczy porządna trwała siatka ochronna na okno lub balkon. Ważne jest żeby postawić granice harców w sposób stanowczy, ale nie brutalny. Należy zawsze pamiętać, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Często pojawiają się pytania: czy siatka jest ODPORNA na GRYZIENIE i inne „ostre” zabawy zwierzaków? Odpowiedź brzmi: TAK. Reklamacje w tym zakresie stanowią znikomy odsetek wszystkich montaży tego typu.

Materiał stosowany przy montażach jest trwały, mocny i odporny na działanie naszych milusińskich. Siatka z odpowiednio dobranym oczkiem może pełnić szereg innych funkcji, zabezpieczając  na balkonie nie tylko koty, ale i na przykład przed siadaniem ptactwa. W przypadku okien również dobrze sprawdzi się jako zabezpieczenie dla dzieci. Siatka zabezpieczająca dla kota powinna mieć odpowiedni rozmiar oczek, a także grubość sznurka, która na pewno wystarczy do utrzymania zwierzęcia i jednocześnie zabezpieczy samą siatkę przed jego pazurami czy zębami.

Siatki dla kota mogą być montowane na balkonach czy też oknach. Wszędzie tam, gdzie kot może wypaść takie siatki są wskazane. Siatka dla kota to rozwiązanie gwarantujące w zasadzie całkowite bezpieczeństwo. Siatki takie oczywiście poza balkonem i oknem można montować w praktycznie dowolnym miejscu gwarantując naszemu pupilowi możliwość swobodnej zabawy bez zbędnego ryzyka. Szczególnie zalecane są one w przypadku, gdy mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze, gdzie takie wypadnięcie kota może być niezwykle niebezpieczne w skutkach dla niego.

Kiedy pozwalamy kotu na korzystanie z balkonu, musimy zadbać o jego bezpieczeństwo. KOCHAM = DBAM I CHRONIĘ.

W razie pytań zapraszam do kontaktu: tel. 601 291 922, mail: biuro@siatkinabalkon365.pl

kot wygląda przez kraty balkonu

Masz pytania?

Chętnie pomogę, doradzę i wykonam darmową wycenę!