Opinie

Wykonuję usługi dla zróżnicowanych klientów, od dużych instytucji, fundacji przez  spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe po  klientów indywidualnych.

Za każde miłe słowo i opinię serdecznie dziękuję! To sprawia, że moja praca ma sens i przynosi dużo satysfakcji.

Opinie klientów

 • W sobotę 02.04.2022 na naszym balkonie została założona siatka dla kotków:) Pełny profesjonalizm wykonania, rzetelność, a nade wszystko – co dziś jest niezwykle rzadko spotykane – dbałość o porządek w miejscu przeprowadzonego montażu. Przy tym – wszystko odbywało się w niezwykle sympatycznej atmosferze, bezinwazyjnie:) Jako właścicielki aż czterech kotków odetchnęłyśmy z wielką ulgą, bo wiemy, że nasze czworonogi są wreszcie bezpieczne, choć może im samym nie do końca założenie siatki na balkon przypadło do gustu:) Możemy teraz bez przeszkód korzystać z naszego balkonu oraz wszystkich okien, które są wzdłuż niego usytuowane. Gorąco polecamy skorzystanie z oferty Firmy. Warto!!!

  Anna Grabowska

  Facebook

 • Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, kultura. Bardzo solidnie wykonana praca. Wszystko zgodnie z umową.

  Marta Martgonia

  Facebook

 • Polecam! Szybko i profesjonalnie. Ogród ponad 160 m2 jest juz w pełni bezpieczny dla naszych kotów.😻

  Ilona Brzozowska

  Google

 • Pełen profesjonalizm idący w parze z najwyższą jakością. Doskonałe podejście do klienta, fachowe doradztwo i duży zakres różnego rodzaju rozwiązań i opcji, czego chcieć więcej? 😃Chciałabym zawsze trafiać na Takich Fachowców. 😊 Kotek w końcu bezpiecznie może szaleć na balkonie 😊🤗🐱 Z czystym sumieniem i z całego serca polecam 😍😊👌

  Kasia M

  Google

 • szybko, miło i skutecznie. kot też zadowolony – pierwszego dnia zasnął z wrażenia na balkonie…

  Bartosz Ając

  Facebook

 • Bardzo profesjonalna usługa osiatkowania balkonu przeciw ptakom. Pan Seweryn to porządny fachowiec. Polecam z całego serca jego usługi 🙂

  Joanna Sobań

  Google

 • Serdecznie polecam❣️ Montaż profesjonalny i sprawny, a kotek przeszczęśliwy, że może w końcu wychodzić na balkon

  Klaudia Rafalska

  Facebook

 • Bardzo solidnie i sprawnie przeprowadzony montaż. Usługa wykonana terminowo. Doświadczenie Pana Seweryna pozwoliło mi wybrać najlepsze rozwiązanie zabudowania mojego balkonu. Polecam. 

  Krzysztof Krajewski

  Google

Zaufali mojej firmie

Referencje

Masz pytania?

Chętnie pomogę, doradzę i wykonam darmową wycenę!